Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Resmi Sitesi

Abdullah Karakuş’a, sektöre olan katkılarından dolayı plaket verildi

Bu haber 20 Temmuz 2018 - 15:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sektöre uzun yıllar hizmet eden Eskişehir Lokantacılar Odası eski Başkanı Abdullah Karakuş’a Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice tarafından hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Eskişehir Lokantacılar Odası Bakanlığını görevini yıllarca yapan ve görevi daha sonra Başkan Bahar Bilen’e teslim eden eski başkanlardan Abdullah Karakuş’a uzun yıllar sektöre olan katkılarından dolayı düzenlenen yemekte bir plaket verildi. Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen tarafından organize edilen yemeğe Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, Genel Başkan Yardımcısı Sait Karabağlı, Yönetim Kurulu Üyesi Lütfi Çebi, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ekin, Kütahya Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Bayram Akkaya, İnegöl Köfteci Aşçı Tatlıcı vb. Esnaf Odası Başkanı Sabri Dönmez ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yemekte konuşan Başkan Yenice, “Yürüdüğümüz bu onurlu yolda her zaman yanımda olan başkanlarıma ve kardeşlerime destekleri için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Eskişehir sektörümüzün en hareketli noktalarından biri, Avrupa ve turizm kenti Eskişehir’e yeni Başkan Bahar Bilen’in bu şehre ve sektöre vizyonu ve misyonuyla Eskişehir Lokantacılar Odasına büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum ve sonuna kadar kendisini destekliyoruz” dedi.

Genel Başkan Aykut Yenice, daha sonra tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerine başarı belgesi verirken, Eskişehir Lokantacılar Odası tarafından Başkan Yenice’ye Fatih Sultan Mehmet’in tablosu hediye edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.