Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Resmi Sitesi

Aydemir Ailesinin Mutlu Günü

Bu haber 21 Temmuz 2018 - 15:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir’in oğlu Süleyman Aydemir hayatını Merve Bayar ile birleştirdi.
Özel bir düğün salonunda yapılan düğüne, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Odası Genel Başkanı Aykut Yenice, Kayseri MHP Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, Melikgazi Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç, KESOB Başkanı Ahmet Övünç, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Odası Yönetim Kurulu üyesi Lütfi Çebi ve çok sayıda davetli katıldı.


Gelin ve damat alkışlar eşliğinde sahneye gelirken, genç çiftin nikahlarını ise Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç kıydı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen ve aynı zamanda nikah şahitleri de olan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Genel Başkanı Aykut Yenice, “sektörümüzün çok değerli temsilcisi Altan Baydemir Başkanımızı tanımaktan ve sektörümüzün temsilcisi olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Onun yetiştirdiği bu değerli evladımıza ve güzel kızımıza bizde teşkilatımız adına mutluklar diliyorum. Tüm güzellik onlarla olsun “diye konuştu.

Nikah töreninin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile düğün devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.