Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Resmi Sitesi

Başkanlardan koşulsuz destek için imza

Bu haber 20 Temmuz 2018 - 15:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Kurulu öncesi İzmir’de toplanan oda başkanları Genel Başkan Aykut Yenice’ye koşulsuz destek için imza attı.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun 02 Haziran’da düzenlenecek Genel Kurul öncesinde son yönetim kurulu toplantısını İzmir’de gerçekleştirdi. Genel Başkan Aykut Yenice tarafından yönetim kurulu üyeleri ve İzmir’e gelen oda başkanları için bir yemek organizasyonu düzenledi. Gecede oda başkanları tarafından hazırlanan ve tüm başkanların imzaladığı koşulsuz destek yazısı Uşak Aşçılar ve Lokantacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şeref Parlas tarafından Yenice’ye verildi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren yemekte konuşan Yenice, “göreve geldiğimiz günden buyana bu birlikteliği sağlamaya çalışıyoruz. Şuan burada Türkiye’nin farklı bölgelerinden arkadaşlarımız var. Büyük bir aile olduk. Sorunlarımızı çözümü noktasında birlikte daha güçlü hareket edebiliyoruz. Bizlere destek için buraya kadar gelen ve imza atan tüm başkanlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yemeğe, yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Uşak Aşçılar ve Lokantacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şeref Parlas, Aydın Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Ali Ongan, Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Emin Aktaş, M. Kemal Paşa Aşçı Köfteci vb. Esnaf Odası Başkanı Erol Aslan, Edremit Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Aykut Dürüst, Salihli Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Başkanı Fatih Azak, Alaşehir Lokantacılar ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Yaşar Çataldere, Tire Lokantacılar Kebapçılar Odası Başkanı Nejat Sertdemir, Bergama Lokantacılar Kebapçılar vb. Esnaf Odası Başkanı Erol Aslan ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.