Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Resmi Sitesi

En hayvansever esnaf

Bu haber 21 Temmuz 2018 - 0:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İzmir’in Narlıdere İlçesinde Üzüm Çekirdeği Lokantası’nın sahibi Özlem Öztunç Ertop, hayvanseverliğiyle herkese örnek oldu. Olumsuz hava koşullarında hayatta kalmaya çalışan sahipsiz kedi ve köpekleri, iş yerinde soğuk ve açlıktan korumaya çalışan, onları sağlığına kavuşturan Ertop, müşterilerinden de büyük destek gördüğünü söyledi.

Son dönemde ülkenin dört bir yanından gelen hayvanlara şiddet haberleri, vatandaşların tepkisini çekerken, İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Üyesi Özlem Öztunç Ertop’un, işyerinde sokak kedi ve köpeklerine sahip çıkması, takdir topladı. Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı ve İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Başkanı Aykut Yenice, işyerinde çok sayıda hayvana kucak açmasına rağmen hijyene gösterdiği önem nedeniyle de örnek olan Ertop’a, “Onur Belgesi” takdim etti. Yenice, “benzer şekilde sosyal sorumluluk projelerinde yer alan bilinçli üyelerimizin olması, sektörümüz açısından gurur kaynağı. Aynı profilde esnaf sayımızın artması en büyük dileğimiz” diye konuştu.

En büyük destekçim müşterilerim

Narlıdere İlçesi’nde yaşayan vatandaşların hayvanseverliğinin diğer bölgelere göre en üst seviyede olduğunu belirten Ertop, “işyerimde her zaman bakıma muhtaç kedi ve köpekleri, misafir edip onları koruma altına alıyorum. En sıcak ortamda, müşterilerimin de desteğiyle kedi ve köpeklerimi besleyip, sağlığına kavuşturarak, onları tekrar özgürlüklerine bırakıyorum. Bu konudaki en büyük destekçim müşterilerim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.