Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

AYESOB seçimlerine Lokantacılar odası imzası

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (AYESOB) 32’inci Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçilen Selahittin Çetindoğan güven tazeledi. Seçimlerde Söke, Nazilli ve Aydın Oda Başkanlarımız listeye girdi.

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) 32’inci Olağan Genel Kurulu büyük bir katılımla yapıldı. Divan Başkanlığını Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice’nin yaptığı kongreyi AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, siyasi parti temsilcileri ile ilçe oda başkanları ve üyeler katıldı.

Genel kurulda yapılan seçim sonucunda Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Gül’ün de yönetimde bulunduğu liste ile mevcut başkan Selahittin Çetindoğan kullanılan 552 oyun 335’ini alarak yeniden başkan seçildi. Diğer aday Künkçü 210 oy alırken, 7 oyda geçersiz sayıldı. Seçimler sonunda Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Genel Başkan Yardımcısı ve Söke Pastacılar Tatlıcılar Lokantacılar Gazinocular ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Gül yönetim kuruluna, Aydın Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Ali Ongan ve Nazilli Kasaplar ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Mahmut Arslan Denetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Mevcut başkan Çetindoğan’ın yönetim kurulu, Semih Özmeriç, Metin Uyar, Hasan Eyefçi, Kamil Tavil, Nuri Şimşek, Mehmet Karadeli, Mehmet Gül ve Ahmet Çalım isimlerinden oluştu.