Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Başkan Yenice, Kırıkkale’de esnaf teşkilatının temsilcileri ile bir araya geldi.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, Kırıkkale Esnaf Sanatkarları Odaları Birliği ve Lokantacılar Kebapçılar Köfteciler Tatlıcılar ve Pideciler Esnaf Odasını ziyaret etti.

Federasyon Genel Başkanı Aykut Yenice, Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ekin ve Lütfi Cebi, Kırıkkale’de esnaf teşkilatının temsilcileri ile bir araya geldi. Yenice ilk önce Kırıkkale Esnaf Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli’yi ziyaret etti. Ziyarete Kırıkkale Lokantacılar Kebapçılar Köfteciler Tatlıcılar ve Pideciler Esnaf Odası Başkanı Yurdalan Eroğlu’da eşlik etti.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkanı Süleyman Köstekli, başarılı çalışmalarını yakından takip ettiği Federasyon Genel Başkanı Aykut Yenice’ye genel kurul öncesi başarılar dilerken, her zaman destekçisi ve yanında olduklarını belirtti.

Bölge ziyaretleri yapan Genel Başkan Aykut Yenice, “Genel kurulumuz öncesi bölge ziyaretleri yapıyoruz. Bu kapsamda Kırıkkale’ye geldik. Esnafımızın temsilcisi değerli büyüğümüz Süleyman beyi, ziyaret etmek istedik. Kendisi sektörümüze önemli destekler vermiş ve vermeye devam ediyor. Her zaman yanımızda ve her konuda destek olmaya devam ediyor. Kendisine bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.