Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Başkan Yenice, Kayseri Lokantacılar Odası iftar programına katıldı

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Esnaf Odası’nın düzenlediği geleneksel iftar etkinliği programına katıldı.

Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Esnaf Odası tarafından düzenlenen iftar programına Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, Yönetim Kurulu Üyesi Lütfi Çebi, KESOB Başkanı Ahmet Övüç, ve oda üyeleri ile aileleri katıldı.

Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir, iftar programına gelen üyelere teşekkür etti. Aydemir: “ Yüce rabbime şükürler olsun ki İslam alemi yeni bir ramazana daha ulaştı. Bizler ramazan ayının bereketine, birleştiriciliğine ve huzuruna her zaman muhtaç olduğumuzun şuuru içerisindeyiz. Biliyoruz ki ramazan demek kenetlenmek ve sevgi atmosferi demektir. Ramazan yüce Allah’ın takdiri ile varlıklı olanında yoksul olanında aynı duyguları yaşaması demektir” dedi.

Altan Aydemir’in Kayseri’yi temsil eden çok değerli bir başkanın olduğunu ve bundan mutlu olduğunu belirten  Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, “ odamızın artık geleneksel hale gelmiş olan bu ramazan etkinliğine bir kez daha burada olmaktan mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu senenin benim ve teşkilatım için ayrı bir önemi var. Çünkü artık Kayseri’de gerçekten Kayseri’yi en iyi şekilde temsil eden çok değerli bir başkanımız var. Bizler esnaf ve sanatkârlar olarak kendi işimizin başında elimizde kepçe önümüzde önlük ile dertlerimiz ile dertlenirken bizim derdimize dertlenen, bizim derdimizi çözen insanların gerçekten bu iş yapan gerçekten bu işe yüreğini koyan insanların olması çok önemlidir. Makamlar ve temsil edilen makam sorunlara çözüm getiren ve yaşadığımız coğrafya da esnaf ve sanatkarın çok zor geçirdiği günlerde işini bilen, işini yapan insanlarla çalışmak çok daha önemlidir” diye konuştu.