Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Federasyon üyeleri İftarda bir araya geldi

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri 15. Genel kurul öncesi düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu için Ankara’ya gelen oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Federasyon Genel Başkanı Aykut Yenice ve yönetim kurulu üyeleri tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Ankara Başkent Öğretmen Evi’nde düzenlenen İftar programına çok sayıda birlik başkanı ve davetli katıldı.

Yapılan duaların ardından Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, kısa bir konuşma yaptı.  15. Olağan Genel Kurulun ülkemizdeki genel seçimler nedeniyle ramazan ayında yapılmak zorunda kaldığını belirten Genel Başkan Yenice, “Ramazan ayı sektörümüz için iş yükünün yoğun olduğu bir dönem. Büyük bir özveri göstererek genel kurula katılmak için gelen tüm başkan ve yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu bizim ne kadar büyük bir aile olduğumuzun göstergesi. 15. Olağan Genel Kurulumuzun tüm sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum” dedi.