Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Trabzon’un yeni başkan ve ekibine Federasyon desteği

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, yeni seçilen Trabzon Tatlıcı Pastacı ve Şekerciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, Başkan Yardımcısı Mehmet Ekin ve Yönetim Kurulu Üyesi Lütfi Cebi, Trabzon Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Er,  son genel kurul ile Trabzon Tatlıcı Pastacı ve Şekerciler Odası Başkanlığı’na seçilen Ahmet Bayraktar ve yönetim kurulunu ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundular.

Federasyon başkanı ve yönetim kurulunun, kendilerini ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkan Ahmet Bayraktar, üye esnaflarının sorunlarının çözümü için aday olduklarını ve sektör için faydalı işler yapmaya çalıştıklarını belirtti.

Tüm odaları ve çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Genel Başkan Yenice, biz büyük bir aileyiz. Ekibimizle birlikte 104 odamızın çalışmalarını takip edip, imkânlarımız dâhilinde destek olmaya çalışıyoruz. Başkanımız Ahmet Bayraktar ve ekibinin başarını işler yapacağına inanıyor. Federasyon olarak daima yanlarında olacaklarını belirtti.

Genel Başkan Yenice, daha sonra Başkan Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarından dolayı birer başarı belgesi verdi.