×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 703

Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Antalya’da börekçiler Hüseyin Şimşek ile devam ediyor

Antalya Börekçiler, Yufkacılar ve Pideciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Şimşek, tek aday olarak katıldığı genel kurulda yeniden başkan seçildi.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice,Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanvekili Mehmet Gül ve Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Demirdak‘ın da katıldığı Olağan Genel Kurul Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konferans salonunda gerçekleştirildi.Tek liste girilen seçimde 201 oyun tamamını alan mevcut başkan Şimşek, yeniden başkan oldu. Divan Başkanlığını Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok‘un yaptığı genel kurula CHP Kepez Belediyesi Başkan Adayı Erdal Öner, Antalya Terziciler Odası Başkanı Ömer Duman, Antalya Konfeksiyoncular Odası Başkanı Yusuf Kurul, Antalya Berberler Odası Başkanı Yüksel Uzun, Antalya Fırıncılar Odası Başkanı Musa Kazım Buhurcu ve çok sayıda üye katıldı.

Başkan: Hüseyin Şimşek

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: İzzet Gürdal, Adem Eren, Adnan Asar, İlhami Yıldırım, Keziban Kan, Aziz Dincer

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Mehmet Ali Karabağır, Esalettin Sonkaya, Mutlu Kirli, Sebahat Yiğit, Memet İrfan Öztaşçı, Mikail Kaya, Barış Yarba

Denetim Kurulu Asil: Zekiye Ekizoğlu, Ceyda Zenciroğlu, Özlem Yurteri