×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 703

Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Balıkesir’de Hasan Yıldız güven oylarını aldı

Balıkesir Aşçı Köfteci ve Benzerleri Odası Olağan Genel Kurulunda Başkan Hasan Yıldız 140 oy alarak yeniden başkan seçildi. Rakipsiz geçen genel kurulda seçilen mevcut başkan Hasan Yıldız’ı Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice yalnız bırakmadı.

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Toplantı Salonun’da yapılan genel kurulda Divan Başkanlığını Lokantacılar ve Pastacılar Odası Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice yaptı.Balıkesir Lokantacılar Odası’nın genel kuruluna Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice, Mustafakemalpaşa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Sert, Bandırma Lokantacılar Odası Başkanı Hamit Levent Gürer, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, Balıkesir Ticaret Odası Meclis Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Ticaret Odası Meclis Üyesi Sinan Ergüven, Sebzeciler Odası Başkanı Ayhan Baydan, Şoförler Odası Başkanı Fehmi Erdem, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı İbrahim Demirer, Elektrikçiler Odası Başkanı Ebru Erayman, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Turgay Kapan, Kasaplar Odası Başkanı Galip Sarıoğlu, Fırıncılar Odası Başkanı Niyazi Tunç, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Erol Ayvaz, Bakkallar Odası Başkanı Hasan Yançıl, Tuhafiyeciler Odası Başkanı İsa Erol, İnşaatçılar Odası Başkanı Hayrettin Demirbaş, Kahveciler Odası Başkanı Davut Acar, Balıkesir Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Erol Dağdaş, Balıkesir Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mahmut Çamlı, Balıkesir Mesleki Eğitim Merkezi öğretmeni Nejla Met ve çok sayıda oda üyeleri katıldı.

Genel kurulda meslekte 20 yılını dolduran bayan üyelere ve meslekte 25 yılını dolduran erkek üyelerine plaket takdim edildi. Ayrıca ustalık belgesi almaya hak kazanan üyelere belgeleri verildi. Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız genel kurula katılan Federasyon Başkanı Aykut Yenice’ye günün anısına Balıkesir’in saat kulesi hediye etti.

Lokantacılar ve Pastacılar Odası Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice de Balıkesir’deki esnaf ve sanatkarı tanımaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Başkan Hasan Yıldız ile Yönetim Kurulunun bu zamana kadar yaptığı önemli faaliyetleri ve çalışmalarından dolayı tebrik etti. Balıkesir esnafının sabah saatlerinde işlerinin başına geldiğini ve 24 saat çalıştığını belirten Yenice lokantacı esnafının görünmeyen fabrika olduğunu söyledi. Lokantacı esnafının yaptığı istihdam ve ekonomiye verdiği enerji ile kentin çimentosu ve harcı konumunda yer aldığını ifade eden Yenice genel kurulun düğün günü olduğunu ve 4 yıl sonra da yine aynı onur, gurur, şeref ve coşku ile birlikte olmayı diledi.

Hasan Yıldız’ın yeni yönetim kurulu; Cemil Tezcan, Şenol Eyiol, Hasan Baydemir, Beytullah Yıldırım, Bülent Mudar, Şaban İnce

Denetim Kurulu Asil Üyeleri: İskender Şahan, Tanju Akçe, Güray Şeker