×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 703

Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Biga’da lokantacılar Emin Aktaş ile devam ediyor

Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Emin Aktaş, rakibi İdris Kahraman’ı 23 oy farkla geride bıraktı. Centilmence geçen genel kurulda Emin Aktaş ve ekibi 112 oy alırken, İdris Kahraman ve ekibi 89 oy aldı.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice’nin açılış konuşması ve divan başkanlığını yaptığı genel kurula üyelerin yoğun katılım gösterdi.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice, Bandırma Lokantacılar Odası Başkanı Hamit Levent Gürer, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, Lapseki Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cengiz Halil Teoman, Yenice Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Burhan Özkan, CHP Biga Belediye Başkan Adayı İsmail Işık, MHP Biga Belediye Başkan Adayı Refik Arıkan, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Öksüz, Biga Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sabri Kurt, Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Ünal, Biga Tabaklar Odası Başkanı Mustafa Ardıç’ın katıldığı olağan genel kurul 5 ocak 2014 Pazar günü saat 12:00’de Biga Köşklübağ Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Son derece çekişmeli geçen seçimi kazanan başkan Emin Aktaş’ın ekibinde;

Başkan: Emin Aktaş

Asil Üyeler: Ramazan Kurt, İrfan Demirtaş, Kadir Şencan, Mehmet Canbaz, İrfan Yavaş, Bahaddin Yılmaz

Yedek Üyeler: Adnan Demirtaş, Fahri Yıldız, Necmettin Türken, Hayrettin Aydın, Talih Kurum, Rıdvan Yavaş, Ahmet Arslan

Denetim Kurulu asil üyeler: Cihan Ceylan, Celil Arslan, İbrahim Ethem Sezer

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Samet Çömez, Kenan Tatlıdilli ve Saffet Çetin listede yer aldı.