×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 703

Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Fevzi Uluceviz yeniden başkanlığa seçildi

İstanbul İşkembe Çorbacıları, Sakatatçılar, Kokoreççiler ve Tavuk Satıcıları Esnaf Odası Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Fevzi Uluceviz yeniden başkanlığa seçildi. Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanvekili Sait Karabağlı, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Denetim Kurulu Başkanı Lütfi Çebi ve İstanbul Yufkacılar Odası Başkanı Ayhan Ünal genel kurula katıldı.

Başkan: Fevzi Uluceviz

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Sinan Akkaya, Osman Yardımcı, Yaşar Metin, Göksel Kesici, Bekir Coşkun, Aykut Anik

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Fevzi Küsmez, Şeref Acehan, Fevzi Velidedeoğlu, Mümtaz Resuloğlu, Ahmet Tırpan, Baki Korkmaz, Ahmet Özcan

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Ayhan Ali Akkaya, Saadet Güldağ, Kerem Tırpan

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Erkan, Sabri Bakiroğlu, Orhan Pelister

GENEL BAŞKANIMIZ AYKUT YENİCE, MUSTAFA KESKİN’İ ZİYARET ETTİTürkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice ve Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanvekili Sait Karabağlı, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanvekili ve İstanbul Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Keskin‘i makamında ziyaret etti. Ziyarette ayrıca Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanvekili Muharrem Sığırcı‘da hazır bulundu.