Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Isparta’da esnaf Nuri Erdeğer dedi

Isparta Kebapçı, Lokantacı ve Pastacı Esnaf Odası Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Nuri Erdeğer 258 oy alarak başkanlık görevine tekrar seçildi. Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanvekili Mehmet Gül, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Demirdak, Burdur Kebapçılar Odası Başkanı Birol Kaval ve İzmir Lokantacılar ve Pastacılar Federasyon Başkanvekili Hüsnü Gülgeze genel kurula katılım gösterdiler.Genel Kurulda konuşan Başkanımız Aykut Yenice, esnafın gösterdiği yoğun ilgiden ötürü teşekkürlerini sunarak, Isparta’da gördüğü manzaranın, birlik ve beraberliğin artarak devam etmesi gerektiğini dile getirdi. Esnafla buluşan başkanımız Aykut Yenice Isparta’da lokantacılar tarafından desteklerinden dolayı memnuniyetle karşılandı. Divan başkanlığını Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı‘nın yaptığı genel kurula, Isparta Belediye Başkanı Yusuf  Ziya Günaydın, AKP Isparta Belediye Başkan Adayı Nuri Uzaktaş, CHP Isparta Belediye Başkan Adayı Lütfü Çakmakçı, Saadet Partisi İl Başkanı Cevat Gençay, Isparta Maden İş Odası Başkanvekili Mustafa Tulga ve çok sayıda oda temsilcileri katıldı.

Başkan: Nuri Erdeğer

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Muhammed Koç, Fatih Şavklıyıldız, Arif Günay, Süleyman Demiralay, Ercan Altın, Fatih Cömert

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Ali Tuzcu, Ahmet Tahtacı, Hüseyin Doğaner, MevlütYayla, Adem Doğan, Erdinç Küçükoğlu, Abdullah Vergili

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Ümit Siyah, O. Özgür Tunçbilek, İlhan Gülcü,

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Süleyman Erol, Hüseyin Savaş, Azmi Uslu

BAŞKANIMIZ AYKUT YENİCE ISPARTA PARK MANGAL EVİ’NDE

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, yönetim kurulu üyeleri ve esnaf temsilcileriyle Sparta Park Mangal Evi‘nde öğle yemeğinde buluştu. 2011 yılında açılışı yapılan Mangal Evin’de işletme sahibi Bekir Çevikbaş ile konuşan başkanımız Yenice, Mangal Evi’nin Isparta’ya kazandırılmasında emeği geçenleri kutladığını ve hizmet kalitesinden ötürü tebrik ettiğini söyledi.

BAŞKANIMIZ AYKUT YENİCE GALERİCİLER SİTESİNİ ZİYARET ETTİBaşkanımız Aykut Yenice, Isparta Galericiler Sitesi Başkanı Mustafa Tulga ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Madan Otomotiv‘i ziyaret etti.