×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 703

Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

İstanbul’da pastacılar Muzaffer başkanla devam ediyor

İstanbul Şekerci, Pastacı ve Tatlıcılar Odası Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Muzaffer Şener üyelerinin güvenini alarak başkanlığa devam edecek. Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanvekili Sait Karabağlı ve Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Yaman genel kurula katılarak esnafla bir araya geldi.

Genel Kurulda konuşma yapan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyon Başkanı Aykut Yenice, esnafın bu zor günlerinde genel kurullara katılarak gösterdiği birlik ve beraberliğin giderek artması ve yaptıkları çalışmalar konusunda esnafın sorularına yanıt verdi.

Genel Kurula ayrıca; İstanbul Emniyet Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı Hasan Kaynar, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, İstanbul Yufkacılar Odası Başkanı Ayhan Ünal, Halk Bankası Fatih Şubesi Müdürü Bekir Baş, Türkiye İş Bankası Fatih Şube Müdürü Zeki Kardaş ve birçok davetli katıldı.Tek listenin yarıştığı genel kurulda 54 oy ile başkanlığa tekrar seçilen Muzaffer Şener ve ekibi, yeni dönemde çalışmalarının artarak devam edeceğini belirterek başarı için önemli çalışmalar yapacaklarını anlattı.

Başkan: Muzaffer Şener

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Yaşar Şan, Mehmet Kutlu Gerez, Mehmet Tekin, Mustafa Baltacıoğlu, Orhan Özçivit, Yalçın Ayvacı, Mehmet Mete, Nuri Solak

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: İbrahim Canbaz, Fikret Asaroğlu, Cevat Berber, Bahtiyar Al, Hüseyin Uzunhasan, Mustafa Kara, Raşit Turgut, Alişen Dırmıkçı, Nusret Çakaloğlu

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Yaşar Uluyurt, Yunus Oturaklıoğlu, Güven Ayrancı

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Ümit Söyleriz, Süleyman Hilmi Özdemir, Nejdet Karakurt