Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Nazilli’de Mahmut başkan ezdi geçti

Nazilli Lokantacılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Mahmut Arslan 155 oy alırken, rakibi Seyfettin Uslu ise 46 oyda kaldı. Başkan Mahmut Arslan ve ekibi ezici çoğunlukla tekrar üyelerinin güvenini aldı. Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyon Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice, İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Odası Başkanvekili Hüsnü Gülgeze, İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Odası Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Beğendi, Aydın Lokantacılar Odası Başkanı Ali Ongan olağan genel kurula katılım gösterdi.

Genel Kurula ayrıca Aydın Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Selahattin Çetindoğan,Aydın Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanvekili Reşat Oflioğlu,  Aydın Demirciler Odası Başkanı Ali Künkçi, Aydın Marangozlar Odası Başkanı Süleyman Algül, Aydın Terziler Odası Başkanı Yüksel Sabancı, Nazilli Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Dursun Öztunç, Nazilli Berberler Odası Başkanı Olcay Akyıldız, Nazilli Terziler Odası Başkanı Ahmet Kaymaz, Nazilli Elektrikçiler Odası Başkanı Mustafa Önceler, Nazilli Manifaturacılar Odası Başkanı Hüdai Tosun, Nazilli Manavlar Odası Başkanı Kemal Cansız, Nazilli Bakırcılar Odası Başkanı Mehmet Karadeli katıldı.Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyon Genel Başkanı Aykut Yenice, olağan genel kurulda konuşmasına başlarken Nazilli Lokantacılar Odası Onursal Başkanı Ali Gürsoy‘u anmadan geçmedi. Kendisine rahmet, yakınlarına sabır dileklerini yineleyen Aykut Yenice, genel kurulların esnaf camiası için önemine ve yoğun katılımdan dolayı Nazillili esnafa teşekkür etti.

Başkan: Mahmut Arslan

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: İbrahim Arık, Ömer İnce, İbrahim Şen, Hasan Efe, Erol Gürdal, Memduh Kahveci

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Tolga Siber, Fatih Özgör, Yaşar Horzum, İsmet Gürsoy, Hasip Gönenç, İsmail Kabasakal, Mehmet Şensoy

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Mehmet Özkes, Handan Tuğrul, Hayri Yıldır

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Murat Gürsoy, Serkan Yegi, Bilal Orasan