×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 703

Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Niğde’de başkanlığa Yüksel Erden seçildi

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice’nin katıldığı Niğde Lokantacılar Odası Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa 51 oyla Yüksel Erden seçildi.

Üyelerin yoğun katılım gösterdiği Olağan Genel Kurul 2 Ocak 2014 Perşembe günü saat 10:30’da Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Murat Zeren Eğitim ve Hizmet binasında yapıldı. Tek listenin katıldığı genel kurulda mevcut başkan Yüksel Erden üyelerinin güvenoyunu alarak tekrar başkanlık görevine seçildi. Genel Kurula Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Fahri Eker ve çok sayıda oda üyesi katılım gösterdi.

Genel Kurulda konuşan Sayın Aykut Yenice, başkan seçilen Yüksel Erden ve yeni görev alacak arkadaşlara başarılar dileyerek, daha önceki yönetimde bulunan ve emeği geçen isimlere teşekkür plaketlerini verdi. Genel Kurulda konuşan Yüksel Erden ise öncelikle yoğun iş temposuna rağmen zaman ayırarak seçime gelen tüm esnaf arkadaşlarına teşekkür etti. Genel Kurul sonunda yeni yönetim ile Federasyon Genel Başkanı Sayın Aykut Yenice hatıra fotoğrafı çektirdi.