Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Denizli'de Sevgi ve Saygı dolu buluşma

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Federasyona bağlı Denizli, Tavas, Isparta ve Burdur odalarının Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Denizli’de bir araya geldi.

Denizli Lokantacılar Esnaf Odası Genel Kurulu seçimlerinde ipi göğüsleyen Başkan Osman Üçgül’nün yeni açılana L’ARCH isimli mekanında ev sahipliğini yaptığı buluşmaya Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Genel Başkanı Aykut Yence, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Denizli Şekerciler Esnaf Odası Başkanı Abdurrahman Demirdak, Tavas Kahveciler Lokantacılar ve Meşrubatçılar Esnaf Odası Başkanı Emin Elmallı, Isparta Lokantacı Kebapçı Pastacı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Erdeğer, Burdur Aşçılar ve Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Birol Kaval ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Göreve geldiklerinden bugüne kadar Federasyona bağlı odalar arasında birliktelik ve sinerji oluşturarak hep birlikte esnafın sorunları için çalıştıklarını belirten Genel Başkan Aykut Yenice, “Federasyonumuza bağlı odalarımız arasında bu birlikteliği sağladık. Bunun sonucunda da başarı gelmeye başladı. Esnafımızın en büyük sorunu olan Yemek Kartları ile ilgili sona gelindi. İlgili bakanlığımız ve yemek kartı firmaları ile yaptığımız görüşmeler sonucunda hazırlanan yönetmelik sayın bakanımızın imzasına gönderildi. Biz 104 oda 60 bin üye ile büyük bir aileyiz ve Türkiye’nin her yerinde bir abimiz, kardeşimiz veya arkadaşımız var. Bu birlikteliği devam ettirmek zorundayız. Çünkü birlikte daha güçlüyüz. Aramıza yeni katılan ve bizleri burada ağırlayan Osman Başkanımıza ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren buluşmanın ardından Federasyon Başkanı Aykut Yenice başkan ve yönetim kurullarına çalışmalarından dolayı plaket verdi.