Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Burdur Lokantacılar Odası'nı ziyaret ettik

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, Burdur Lokantacılar Odası´nı ziyaret etti. Burdur Lokantacılar Odası Başkanı Birol Kaval´ı makamında ziyaret eden Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice oda üyeleri ile sohbet ederek, sıkıntılarını dinledi.

Ziyarette, Burdur Lokantacılar Odası Başkanı Birol Kaval ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice´ye bakır işleme tablo hediye etti.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice, Burdur’da esnafın talep ve şikayetlerini dinlemeye geldiklerini, talep ve şikayetleri Ankara´ya ileteceklerini belirterek, ‘Burdur´un bizim için çok ayrı bir önemi var. Kentin Türk mutfağındaki yeri de bizim için çok önemlidir. Dolayısıyla esnafın içinde bulunduğu şartları değerlendirmek için bir ziyaret gerçekleştirdik. Teşkilatımızın önümüzdeki günlerde yaklaşan seçim süreci içinde de arkadaşlarımızın görüşlerini almak, başarılar dilemeye geldik. İnşallah yeni seçim süreci hayırlara vesile olur’ diye konuştu. 16 Kasım 2013

Haber: http://www.gazetea24.com/haber-oku/netanyahu-toulouseda-anma-torenine-katildi_24694.html
GazeteA24.com