Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Balıkesir Edremit Lokantacılar Odası'nı ziyaret ettik

Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu ve İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Odası Başkanı Etem Aykut Yenice, Balıkesir’in Edremit ilçesi Lokantacılar ve Köfteciler Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Ali Şenol Sözer, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Alaaddin Akçeşme ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Esnaf teşkilatlarının sıkıntılarını yerinde dinlemek ve Ankara’da çözüm bulmak için il ve ilçelerde bulunan odaları ziyaret ettiğini bildiren Etem Aykut Yenice, “ Gezimize Adana’dan başladık. Çok sayıda oda başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Amacımız odalar arasında kaynaşma ve dayanışmayı arttırmaktır. Bu amaçla senede bir kez de olsa bir araya gelme hedefindeyiz.Bu amaçla yollarla düştük”dedi. Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Ali Şenol Sözer’de ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Ziyaretle başkanımız bizleri onurlandırırken, federasyonun odalara verdiği önemide göstermektedir” diye konuştu.Kaynak : http://www.haber3.com/lokantacilar-federasyon-baskani-etem-aykut-yenice-edremitte-haberi-815094h.htm#ixzz2dSDVbDES