Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Türkiye Lokanta ve Pastacılar Federasyonu
Atatürk

Lokantacılar iftarda buluştu

İzmit Lokantacılar Odası üyeleri, ilk kez düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Oda başkanı Hikmet Özdemir, bundan sonra sık sık bir araya geleceklerini söyledi

İzmit Lokantacılar Odası, kuruluşundan bu yana ilk kez iftar yemeği düzenledi. Oda başkanı Hikmet Özdemir`in ev sahipliğinde önceki akşamİzmit Öğretmenevi`nde gerçekleştirilen iftar yemeğine Türkiye Lokantacılar-Kebapçılar-Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, İzmit Pastacılar Odası Başkanı Yaşar Yılmaz, Gölcük Lokantacılar Odası Başkanı Yusuf Ziya, Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen ve çok sayıda oda üyesi lokantacı katıldı.
ARTIK BİR ARADAYIZ
Kongresini 2010 yılında yapan İzmit Lokantacılar Odası`nda, Geçit Restaurant`ın sahibi Mevlüt Günışık ile İpek Durak Ocakbaşı`nın sahibi Ahmet Yavuz yarışmış ve başkanlık koltuğuna Günışık oturmuştu. Günışık`ın 2 ay önce vefat etmesinin ardından ikinci başkan olan Özdemir bu görevi üstlendi. İlk kez iftar yemeği düzenleyen Özdemir, “Mesleğin her türlü çilesini çeken meslektaşlarımla bundan sonra sosyal aktivitelerde bir arada olacağız” dedi.