Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Resmi Sitesi

21 yıllık dostluğun lezzete dönüştüğü “Bi Sandviç”

Bu haber 19 Temmuz 2018 - 22:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan Bi Sandviç Cafe, ilçe sakinlerine farklı lezzetler sunuyor. Kendine özgü konseptiyle müşterilerin hayran kaldığı mekanda, kırmızı et ürünleri başı çekiyor, bunun yanı sıra sandviç çeşitleri ve ciğer, iddialı lezzetler arasında yer alıyor. Mekanın işletmeciliğini yapan Melis Kutlu ve Biriçim Sarsılmaz’ın dikkat çeken ortak yanları da var. Melis Kutlu ve Biriçim Sarsılmaz’ın tam 21 yıl önce Ankara’da birlikte çalıştıkları bir havayolu firmasında tanıştığı ve 21 yıllık kardeşlik ilişkisini ani kararla bambaşka sektör olan yemek sektöründe ortaklık yaparak taçlandırdıkları belirtildi. 

Hayalimizi gerçekleştirdik

Bi Sandviç’in Ocak 2017’den beri faaliyet gösterdiğini belirten Melis Kutlu, “her zaman İzmir’e özgü, küçük, butik bir mekan açma hayalimiz vardı. Bunu da güzel İzmir’de gerçekleştirme fırsatı bulduk. Çok farklı, özenle hazırladığımız lezzetlerimiz var. Kırmızı ve beyaz etle hazırladığımız tadına doyum olmayan menülerimiz var. Bunun yanı sıra anne köftemiz, çok iddialı olduğumuz ciğer, birbirinden lezzetli sandviç çeşitlerimiz de büyük ilgi görüyor. Semt sakinleri ve firmalardan büyük talep var ve bizlere her anlamda yardımcı oluyorlar” diye konuştu.

Müşterilerimiz burada çok mutlu

Müşterilerinin, mekanlarında kendilerini evlerinde gibi hissettiğini ifade eden Kutlu, “burada herkes çok mutlu, gelen kişileri artık müşteri olarak değil, dost olarak görüyoruz. Mekanımızda farklı bir dekor ve konsept hakim,  minimum 6 kişi, en fazla da 10-15 kişi ağırlayabiliyoruz. Ortamımız sıcak ve müşterilerimiz burada çok mutlu” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.