Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Resmi Sitesi

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ile Yemeksepeti, deprem bölgesinde koli dağıtıyor

Bu haber 11 Nisan 2023 - 23:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yemeksepeti Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sertaç Şener: – “Ramazan ayında depremzede vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz

İSTANBUL (AA) – Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ile Yemeksepeti, deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ramazanda destek olmak amacıyla iş birliği yaparak ramazan kolisi dağıtımına başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Yemeksepeti ile Türkiye çapında 104 oda ile 100 bini aşkın üyesi bulunan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Malatya, Osmaniye, Kırıkhan, İskenderun, Hatay, Adıyaman ve Kahramanmaraş’taki ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardım kolisi dağıtımı gerçekleştiriliyor. Federasyon’un bağlı olduğu Odalar aracılığıyla, 7 farklı noktada faaliyet göstererek toplamda 3 bin 500 ramazan kolisinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması hedefleniyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yemeksepeti Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CSO) Sertaç Şener, deprem bölgesinde yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ilk günden itibaren pek çok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, ‘Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu iş birliği sayesinde ramazan ayında da depremzede vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Yemeksepeti olarak önümüzdeki dönemde de deprem bölgesine dönük yardım projelerimize yenilerini ekleyeceğiz. Yaralarımızı birlikte saracak ve birlikte başaracağız.’ ifadelerini kullandı.

– ‘Üyelerimiz ve halkımızın yanında olmaktan gurur duyuyoruz’

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Sayit Karabağlı ise federasyon olarak, üyeleri ve halkın yanında olmaktan gurur duyduklarını aktararak, ‘Yemeksepeti ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza ramazan ayında destek sağlamak ve bir nebze de olsa yaralarını sarmalarına yardımcı olmak adına büyük önem taşıyor. Bu projenin, toplumumuzda birlik ve beraberlik ruhunu pekiştireceğine inanıyoruz. Gelecekte de bu tür sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam edeceğiz.’ değerlendirmesinde bulundu.

– Örnek bir sosyal sorumluluk projesi

Verilen bilgiye göre, Yemeksepeti ve Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu, bu iş birliği ile deprem bölgesinde bulunan 7 bölgedeki restoranlar ve vatandaşları ramazan ayında da desteklemeye devam edecek. Yemeksepeti’nin ülke genelinde birlik ve beraberlik ruhunu güçlendirmeye katkıda bulunmak adına gerçekleştirdiği destek çalışmaları, depremzedelerin ve zor durumdaki vatandaşların yaşadığı sıkıntıları en aza indirmeyi amaçlıyor.

Yemeksepeti ile Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun bu anlamlı iş birliği ile gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesinin, gelecekte de devam etmesi ve toplumun dayanışma ve yardımlaşma kültürünü daha da güçlendirmesi hedefleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.