Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Resmi Sitesi

Tahta Kürek Balıkesir’de ikinci şubesini açtı

Bu haber 03 Ağustos 2018 - 14:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Balıkesir’de pide, lahmacun üzerine hizmet veren ve markalaşma yolunda hızla ilerleyen Tahta Kürek Fırın Restoranı’nın 2. şubesi Karesi’de açıldı.

Markalaşma yolunda hızla ilerleyen ve kendi ürünleri olan Tor Pide ve Yuppi Pide’nin patentini alan Hakan Baydemir, Karesi’de açtıkları 2. şube ile et ve döner işine başladı. İşletme Müdürlüğünü Canan Oğuz’un yaptığı Tahta Kürek Fırın Restoran’ın tüm çalışanları alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşuyor. Modern tasarımı ve yüksek kalitedeki ürünleri ile misafirlerini eşsiz lezzetlerle buluşturmaya devam Tahta Kürek’te tatlı olarakta meşhur Balıkesir Kaymaklısı servis ediliyor.

Mesleki tecrübesini babasından devraldığın belirten işletme sahibi Hakan Baydemir, “işletme ve ustalık kabiliyetlerini pekiştirdik ve mesleki tecrübelerimizin çeşitliliklerini bir araya getirerek yeni ve damak zevkine uygun menüler hazırladık. Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. 2 yeni ürün için patent haklarımızı aldık ve yeni lezzetler üzerinde çalışıyoruz. Tahta Kürek için frenchchise teklifleri alıyoruz. Bu konuda da çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.